Race Program 2017

  • High Performance race 1. osakilpailu 19.-20.5.2017
  • Match Race-kilpailut G3/G4 3.-4.6.2017
  • Envi Sail 6.6.2017
  • Downtown Sailing week 9.-11.6.2016
  • High Performance race 2. osakilpailu 16.-17.6.2017
  • DTSW opti haastaja 18.6.2017
  • Helsinki Regatta / HSRM 1.-2.7.2017
  • Samppanjaregatta, Baltic Classic Master Cup, 6mr LM 4.-6.8.2017
  • Linnanmäkiregatta 13.8.2017
  • High Performance race 3. osakilpailu 11.-12.8.2017
  • Hans Groop Race 26.8.2017
  • High Performance race 4. osakilpailu 8.-9.9.2017
  • Naisten Match Race SM 23.-24.9.2017
  • Match Race G3/G4 ajankohta avoin
  • Keskiviikkokilpailut / Köliveneiden viikkokilpailut
  • Juniorien viikkokilpailut

Race program

May 2017
HSS Audi High Performance race 1 Fri 19.5.2017
June 2017
Match Race-kilpailut G3/G4 Sat 3.6.2017
Downtown Sailing Week - Clinic Sun 4.6.2017
Envi Sail Tue 6.6.2017
Downtown Sailing Week - Race Fri 9.6.2017
HSS Audi High Performance race 2 Fri 16.6.2017
DTSW opti haastaja Sun 18.6.2017
July 2017
Helsinki Regatta / HSRM Sat 1.7.2017
August 2017
Samppanjaregatta, Baltic Classic Master Cup Fri 4.8.2017
HSS Audi High Performance race 3 Fri 11.8.2017
Linnanmäkiregatta Sun 13.8.2017
Hans Groop Race Sat 26.8.2017
September 2017
HSS Audi High Performance race 4 Fri 8.9.2017
Naisten Match Race SM Sat 23.9.2017